Minust

LAS MA RÄÄGIN SULLE VEIDI OMA LOOST!

Minu sõprus fotoaparaadiga tekkis juba väga pisikesena, kui minust esimesi klõpse hakati tegema. Siis veetsin ma aga rohkem hetki teisel pool aparaati, kui täna. Nüüdseks on saanud minust vabakutseline fotograaf, kes armastab iga hetke sellest tööst, mida ta teeb.

 

Mulle meeldib mõelda, et ma olen inimeste inimene. Ma pole kunagi tahtnud leppida väidetega, et mõned inimesed pole lihtsalt fotogeenilised ja et elus on lugematult hetki, mida pole võimalik jäädvustada. Mina arvan, et iga inimene väärib ilusatest hetkedest unustamatuid mälestusi, mida suudavad jätta ainult fotod ning olen selle nimel nõus andma Sulle kõik oma oskused, kogemused ja kogu südame, et sa saaksid jäädvustada just kõige olulisemad hetked enda jaoks. Miski ei tee mulle rohkem rõõmu, kui saan tagasi mõelda sellele, et Sina saad aastate pärast meenutada ilusaid möödunud hetki, mitte uduselt ja mälestuste hõlma vajunult, vaid kirkalt ja säravalt nagu need oleks olnud justkui eile.

 

Fotosessioonil minuga saad sa ausalt avaldada oma mõtteid ja ideid- olen kõigile uutele väljakutsetele igati avatud. Minu lugu fotograafiaga kestab, kuni inimesed annavad mulle hetki oma lugudest, mida loodetavasti saan ka mina aastate pärast naeratusega meenutada. Olen uutele väljakutsetele igati avatud. Mina jagan sinuga oma teadmisi ja järjekindlat meelt mitte jätta enne, kui Sina ise oled tulemusega igati rahul.

 

Tule! Võtame ette koos imeilusa seikluse korraga nii minevikku, olevikku kui ka tulevikku!